Materiały budowlane

Masa szpachlowa SHEETROCK

Knauf

Gotowa masa SHEETROCK przeznaczona jest do wykańczania ścian i sufitów. Może być stosowana zarówno na płyty gipsowo-kartonowe, jak i podłoża mineralne wewnątrz budynków.

Masa dostarczana jest w postaci wymieszanej fabrycznie pasty gotowej do użycia bezpośrednio po otwarciu opakowania. Dzięki bardzo dobrej przyczepności jest wygodna do nakładania i rozprowadzania, co ułatwia uzyskanie gładkiej powierzchni. Produkt ten nadaje się zarówno do nakładania ręcznego, ale bardzo dobrze sprawdza się także przy aplikacji maszynowej, co znacznie przyspiesza prace wykończeniowe i podnosi ich wydajność.

W czasie 3-4 dni od nałożenia masa jest łatwa do obróbki, a z upływem czasu wykończona powierzchnia staje się wytrzymała, co daje gwarancję jej trwałości podczas eksploatacji. Ściany i sufity wykończone masą SHEETROCK są idealnym podłożem do prowadzenia dalszych prac wykończeniowych – malowania, dekorowania, itp.
Zapytanie dotyczące oferty

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma LUK Materiały Budowlane Krzysztof Kazubek ul. Kościelna 26, 44-187 Wielowieś. Wysyłając niniejszą wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego. Treść korespondencji może podlegać archiwizacji. Więcej informacji: Polityka prywatności
captcha